Koncerty:

Žádný koncert se nechystá

Anketa:

Výsledky starých anket

Vše co se týká hudby naleznete zde!jihlavská grunge kapela

  

Vzkazovník

Jméno:
E-mail:
Jaký je rok? (např.: 2003):Dee Snider | 18.02.2007 v 22:40 :

A sám kněz Jidáš: Neber si mě do huby,moje nenávist není až tak hluboká. Mimochodem,nepáruj mě s antivaldou.Já jsem fonoušek,a cd mam taky(vypálený,50kč bych do toho nedal) Kuba: Si myslíš,žes mě utřel? Kdybys trochu premejšlel,došlo by ti,že to je jen pouhý vizdvihnutí knězova vzkazu,ne pokus rozjet konkurenční anketu. Vojta Valda : Tak do těch mantinelů,jak říkáš,ste ještě nenarazily.Nevim co to tady hraješ za grotesku,ale tajit,za kolik hraješ je dle mého zbytečné. Taky bych si to mohl vysvětlit tak,že máš lepší podmínky než ostatní. Každý totiž umí vzít telefon,zavolat a zeptat se. Tak tady nezkoušej machrovat s "politikou klubu" Samozřejmě vím,že me ted budes chtít umlčet vzkazy typu: Ty se v tom nějak vyznáš,tak povež v jaký hrajes kapele a kde hrajete,když tomu tak rozumíš... Tak už se nesnaž.


a sám kněz Jidáš | 18.02.2007 v 21:42 :

Vojta: HA! A teď buď chytrej! (vzkaz od Báry) Bára: Jsem rád, že někdo pochopil, co se tu snažím naznačit. To, co jsi napsala o Šimonovi je !!!PRAVDA!!!, myslím, že v Praze, možná v ČR není nadějnějšího kytaristy a já osobně ho moc obdivuju. Nepopírám, že začínající kapely jsou závislé na kamarádech, ale po třech letech a ve Vagóně přeci nejde o začínající kapelu... Pročpak by tě měl nenávidět? Za pravdu...?!?! Kapelu prozatím nemám, ale jsem nadšeným kytaristou... :)


Bára | 18.02.2007 v 20:19 :

A sám: ty vago....tak to je hukot, já nějak nemam pocit že by kluci hráli tak dlouho...to sem jim teda ukřivdila...se omlouvam! hehe...dal si tady tomu guestu trošku jinej rozměr tak musíš počítat s negativníma reakcema...já osobně...eh...se nepovažuju za fanouška Kamdeš, jo jsou to kamarádi, jejich cd mam, ale už sem si ho neposlechla asi půl roku! ale na koncert pujdu...jako jo já s tebou souhlasim, ale máš ty kapelu? vono všechny kapely začínaj tak že posluchači pod podiem jsou kamarádi...ale tihle kamarádi jednou přivedou svoje kamarády a tak to jede...já sleduju docela rozvoj skupin, a vidim že kamdeš sou pozadu, nehejbou se ted moc dopředu...je to škoda...stejnak ale prostě...se nemohu ubránot dojmu že je to kuli českým textům a utlačování šimona...proč když jeho kytara v jeho podání umí udělat takovejch věcí, jinejch, novejch...ale těch se asi nikdy nedočkáme...bohužel...to je myslim škoda! huh...to byl projev....mam pocit že sem se do toho mírně zamotala....a že mě vojta začne nenávidět...!


a sám kněz Jidáš | 18.02.2007 v 14:29 :

Bára: Právě jsem se dočetl, že první koncert proběhl v roce 2004. nyní se píše rok 2007, tak co jsi myslela tím, že po "roce" koncertování není Vagón nic špatnýho?


a sám kněz Jidáš | 18.02.2007 v 14:15 :

Vojta: Zajímalo by mě, jestli trochu přemýšlíš nad tím, co sem píšeš. Neskrývám to, že z celé kapely tě mám nejméně rád. Za tímto názorem si stojím a nejspíš mi ho ani nikdo nevymluví. Každopádně svou "nesympatii" k tobě nevztahuj na celou kapelu, kdybych neměl v lásce "Kamdeš", myslíš, že bych plýtval časem na vašich stránkách? Jak už jsem napsal, minimálně dva členy Kamdeš velmi uznávám, předevšemi pak tvého kolegu Šimona Prokopa. Nikdo tě nenutí číst rozsáhle litanie o tom, jak ždímáte peníze z lidí, onen vzkaz nebyl adresován tobě a je součástí vašeho mantinelového fóra, na kterém může, ale "nemusí" (!) reagovat každý. Jestli ti vadí mé vzkazy, prostě je nečti a budeš mít o starost míň. Potom se ale nabízí otázka, na koho se má fanoušek obrátit, jestliže ústřední postava, frontman a manažer kapely v jedné osobě odmítá číst vzkazy posluchačů. Nepotřebuji mít na své straně všechny vaše fanoušky, vyjádřil jsem prostě svůj názor a tobě se to nelíbí. Hlásáš ve svých textech o někom, kdo bere druhým svobodu a přitom se sám ohrazuješ proti svobodě slova na vašem vzkazovníku a vadí ti každý, kdo se nevyjádří o "Kamdeš" kladně ve všech směrech. Tudíž se nediv, že se na tebe sypou vzkazy od "Dee Snidera" nebo "Antivaldy", kteří by tě nejradši viděli stát ve stínu kamdešských šibenic stojíc, nebo ještě lépe přímo na nich. Mimochodem, vaše cd mám taky a dokonce mi ani nevadí si ho občas poslechnout.


vojta | 18.02.2007 v 13:09 :

a.s.k.j.:pokud tolik toužíš znát podmínky vagonu a rozebírat témata, která zde byla již rozebírána hodněkrát, znova, tak si o tom mužem promluvit mezi čtyřma očima.Nevim kdo si a možná to ani vědět nechci.Malinko dostávám pocit že mě osobně a vůbec kamdeš moc v lásce nemáš a věř tomu že rozsáhlé litanie o tom jak ždímáme peníze z lidí mě číst nebaví.Věřím že většina lidí co nás poslouchá a co si koupila naše cd za 50,-tvůj názor na nás nesdílí. já osobně program našeho koncertu ještě neznám.


a sám kněz Jidáš | 18.02.2007 v 12:35 :

Vojta: Dobrá tedy, omlouvám se, že jsem se dostal za mantinely vašeho vzkazovníku a velmi mě to mrzí. Snad jsem nezašel příliš daleko. Jsi, jakožto frontman kapely, ochoten s posluchači komunikovat, nebo na otázky napíšeš pouze: "Dále se o tom nebudu bavit." (Otázky amerikanismu, podmínky v klubech...) Představíte ve Vagóně nějaké nové skladby, nebo budete hrát klasiku...?


vojta | 18.02.2007 v 11:52 :

kuba:řekni "a sám knězi Jidáši", že každé fórum nebo, v našem případě vzkazovník, má své mantinely, co se probíraných věcí týče.Debata na téma "podmínky klubu:pronájem atd" z těchto mantinelu již vybocuje.A to z důvodů politiky daného klubu, terá by tímto mohla být narušena v jeho neprospěch.Dále se o tom nebudu bavit.


a sám kněz Jidáš | 17.02.2007 v 19:55 :

Kuba: V pořádku... Je tajemstvím na kolik přijde pronajmutí klubu jako je Vagón? Čistě ze zajímavosti... A jak to vypadá z novou image stránek? Budeš to mít na starost zase ty? Na kdy to vidíš?


Kuba | 17.02.2007 v 19:13 :

a sám kněz Jidáš: Já sem se ti pokoušel přiblížit důvody proč v tom Vagóně hrajeme, což je taky důvod proč ten klub má jméno, jak říkáš. A protože v tom klubu hrajeme, musí být vstupné takové aby pokrylo náklady tzn. cestu a pronájem klubu. A protože vagón má jméno, má taky vyšší pronájem než např. Nad Viktorkou. Z toho snad pochopíš že vstupné musí být vyšší než jinde. To ať nám poradíš kde by si nás chtěl slyšet jsem myslel naprosto vážně, i když to tak možná nevyznělo. Když ti přijde že vagón je nevyhovující, pro tebe kvůli ceně, tak nabídni kde by to mohlo být lepší.


a sám kněz Jidáš | 17.02.2007 v 16:26 :

Kuba: Nemám důvod tobě ani nikomu jinému prozrazovat, nebo snad radit, kde byste měli hrát. Pokud sis všiml, před mým vzkazem je oslovení: "Bára", ale beru, že si reagoval a respektuju to. Myslím, že se bavíte hraním ve Vagónu, kdo by se taky nebavil, ale ten, kdo je mimo, nejsem já, nýbrž ty. O kvalitách klubu jsem nenapsal ani slovo, o zvukaři tuplem ne. Stěžoval jsem si na cenu koncertu, ne na zázemí koncertu. Vagón má totiž prozatím, bez úražky, narozdíl od Kamdeš jméno (nepopírám, že se tato skutečnost může v budoucnu změnit) a nechápu, proč jsi mým vzkazem natolik pobouřen. Od toho tu snad "Vzkazovník" je, ne? Aby si fanoušci mohli vyměnit dojmy nejen mezi sebou, ale dokonce i s muzikanty a věř, že Kamdeš jako muzikanty uznávám. Jen mne trochu zaráží tvůj přístup, nedokázal si snad skousnout, že jsem pány Prokopa a Kárníka vyzdvihl nad tebe a Vojtu? V tom případě tě lituju, ale v životě se setkáš ještě mnohokrát s tím, že "pravda bolí". Věř, že pokud se ty a Mr. Valda budete stále jen negativně ohrazovat proti vzkazům na svých stránkách, nebudete v oblibě a ubližuje to kapele, jakožto celku. Můj vzkaz nebyl stvořen s negativními úmysly, nicméně byl tak tebou pochopen. Byl myšlen jako rozvíjení diskuse s "Bárou", a když už jsi se rozhodl do naší diskuse vstoupit, vol raději, co napíšeš. Přijde mi nevhodné a zbytečné mě okamžitě stavět do role nepřítele Kamdeš a mít poznámky typu: "A pokud máš proti Vagónu takové výhrady, prozraď nám kde bysme měli hrát jinde!" Sám víš, že dobrou reklamu svým vystupováním zde na stránkách svojí kapele neděláš. Věřím, že do budoucna své chování změníš a tím pozdvihneš i úroveň tohoto fanouškovského fóra. S přátelským pozdravem sám... ...Váš Kněz "Steve" Jidáš


Kuba | 17.02.2007 v 13:00 :

Dee Snider: Hmm, a co když ti tu anketu nepovolím ani já? Diskuze nebo hlasování o nejlepším příspěvku je příliš off-topic na to abych ji tady nechal.


Kuba | 17.02.2007 v 12:55 :

a sám kněz Jidáš: Ty si vážně myslíš, že se bavíme tím že hrajeme ve Vagónu a snažíme se nahrabat co nejvíc peněz od našich skalních fanoušků?? No tak to seš trošku mimo. Asi si ještě nepochopil, že k tomu aby se koncert povedl a líbil se jak publiku tak nám nestačí jenom cvičit a zkoušet, ale je taky potřeba rozumné zázemí při koncertě. Protože pokud nám to na koncertě z nějakého důvodu nepůjde dobře, lidi (jak říkáš kromě skalních fanoušků) na nás už podruhé nepřijdou. Ono se totiž dost špatně zpívá a hraje, pokud nemáš možnost slyšet co hraješ sám a co hrajou ostatní. Proto chceme mít co nejvíc koncertů v klubech jako vagón, protože tam není problém se na čemkoli domluvit se zvukařem, každý má svůj odposlech kde slyší to co potřebuje atd., narozdíl od takového Mlejna, kde arogantní zvukař nedělá skoro nic a odposlech je stejný pro všechny. A pokud máš proti Vagónu takové výhrady, prozraď nám kde bysme měli hrát jinde!


Dee Snider | 17.02.2007 v 12:31 :

Vyhlašuju anketu o vzkaz roku a zároveň nominuji vzkaz č. 727 (a sám kněz Jidáš). Vzhledem k tomu, že Vojtíšek anketu nepovolí, bude se hlasovat ve vzkazovníku a statistiku povedu já. Každý může nominovat jeden vzkaz a pro jeden také hlasovat (včetně těch svých). Nepodvádět a hlasovat se zkreslením, především ty Vojtíšku... Harakat al jihad


a sám kněz Jidáš | 17.02.2007 v 10:08 :

Bára: Věříš skutečně tomu, že opravdová skupina se vyvíjí díky tomu, že dejme tomu stovce skalních fanoušků zvedá v průběhu několika let vstupné? Kolik nových tváří pravidelně navštěvuje koncerty "Kamdeš"? Jestlipak to náhodou není tak, že vstoupíš do sálu a nestačíš zdravit, protože všechny lidi znáš? V Kamdeš jsou minimálně dva velmi nadějní muzikanti - všichni pochopí, koho tím myslím (o kytaře není pochyb a druhá osoba v rukou třímá paličky), ale skutečné kouzlo koncertování je přece v tom, že oslovuješ čím dál víc lidí a ne že zvedáš vstupné pro skalní kotel a na koncertech se objevují stále stejní lidé... Vývoj skupiny by se měl odvíjet od umu muzikantů a ne od toho, že bude ždímat peníze z lidí, o kterých ví, že zaručeně přijdou, protože jsou to přece kamarádi a ti by kapelu nikdy neopustili... Snad jsi pochopila, co jsem ti tím chtěl naznačit... Naplnit Vagón značí oddanost skalních fanoušků, jistě se to podaří i podruhé... ale co potřetí? Jak dlouho bude skalní fanoušky bavit chodit na "Kamdeš" za 100,- a možná i více...? Vždyť jsou to kamarádi, to bychom jim neudělali... A přesně v tom to vězí... Vojta: Vidím, hrajete ve Vagóně... blahopřeju, ale... viz výše... Těším se na reakce!


Bára | 16.02.2007 v 13:00 :

Ale s tou anketou mě neserte!:-D


Bára | 16.02.2007 v 12:59 :

Dee snider: Hele tak to zase pozor, to sem musim zastat, jako po roce koncertování jít do vagonu neni nic špatnýho, ještě když ho uplně naplnili tak to už asi něco značí, ne?? maj na to tam jít znova....fandim vám kamdešáci moji!!!!!:-)


Parchant_Péťa | 14.02.2007 v 20:25 :

Dee Snider: jen ať se cpou do Vagona jedinej klub kterej je blízko vod Bránika,asp nemusim kvuli koncertu jezdit do kdovýjaký prdele na druhou stranu města.... :)


Dee Snider | 12.02.2007 v 22:53 :

Bára: Ahoj Báro, nějaký tamty uznávaný,jak říkáš,ty prachy vetšinou potřebujou,protože se tim většinou živěj. Kuba: Zdravim,nemužu se zbavit pocitu,že to jeden kytarista kazí,ovšem zase slušně skládá,to se zasejc muší nechat. Taky myslím,že by si měl dát Šimon pár těch grandiózních sólíček i na CD,je dobrej a nápadů má určite dost. A sám kněz Jidáš: S tou kapelou místního významu a 80 kč s tebou souhlasím,proč sa cpát hned do Vagóna.


Parchant_Péťa | 12.02.2007 v 19:06 :

Bára: njn respect nigga :))


Bára | 11.02.2007 v 22:23 :

Parchant:Hej kluku máš muj respekt!!!!;-)